Суд поки не вирішив долю "5 каналу" та ТВі

  Чи залишиться "5 канал" та ТВі у нинішньому форматі - поки що не вирішив Київський апеляційно-адміністративний суд. Слухання у справі про частоти та ліцензії мають продовжитися у п`ятницю зранку. Служителі феміди зараз розглядають апеляцію каналів на рішення суду попередньої інстанції - київського адміністративного.
  У червні на вимогу групи телеканалів "Інтер" він забрав у каналів частоти, виграні на конкурсі Нацради з питань телебачення та радіомовлення. На захист П`ятого та ТВі під стіни суду вийшли журналісти, митці та громадські діячі.

  ***

  Митці фарбуються. З такими обличчями під суд підуть. Макіяж - символічний.

  А  з цих ящиків під стінами суду митці  за мить облаштують стіну цензури. Таким  творчі люди  бачать український медійний простір.

  А далі митці  "пустили в хід" свої таланти.

  Під такі акорди власне і почалося засідання. Попередньо митці до суддів звернулися.

  В одних рядах з митцями - журналісти.

  У цей час таку  можливість  в залі суду  саме  і відстоюють юристи П`ятого та ТВі.  Просять  викликати на колишніх представників Нацради, які і оголошували результати конкурсу. Втім, таке прохання суд відхиляє. Не захотіли судді і витребувати від членів Нацради аудіостенограми конкурсного засідання. Така ж доля спіткала і решту клопотань.

  Усі ці прохання - не що інше, як навмисне затягування процесу - вважають представники групи каналів "Інтер". Ні - це бажання, щоби суд взяв до уваги всі обставини справи, відповідають представники П`ятого.

  Анна Мірошниченко, Ірина Герасимова, 5 канал

  Попередній матеріал
  Доля "5 каналу" та ТВі у ці хвилини вирішується у суді
  Наступний матеріал
  Юнацькі олімпійські ігри у Сінгапурі: українці вибороли третє місце
  Теги: