5.ua

Суд планує розглянути скаргу щодо тортур таксиста у так званій «врадіївській справі» [відео]

  Крім того, під час судового засідання таксист наголосив, тиск на нього триває і досі. Саме ж судове засідання тривало не довго. Прокуратура встигла висунути звинувачення: Рябиненку - розбій та замах на вбивство, Дрижаку та Поліщуку, інкримінують загалом перевищення влади, приховування особливо тяжких злочинів, зберігання наркотиків та службові підробки. Обвинувачення вимагає окрім кримінального покарання  виплатити матеріальну та моральну компенсацію Ірині Крашковій. Наступне засідання суду призначено на 9 жовтня.

  Євген Стельмах, представник у суді Ірини Крашкової: «Під час перебування у СІЗО на нього здійснювався тиск. Мало того всього його поселили ще й у камеру з Поліщуком. Він ще каже про те, що Поліщук його змушував змінити свідчення».

  Олексій Гончарук, захисник Сергія Рябиненко: «Дрижак під час роботи в органах міліції робив безчинство.  Так говорить Врадіївщина. Тому на сьогоднішній день, він просто боявся Дрижака. І він знав, що якщо він не виконає  вимоги – хай навіть і не законні вимоги - вимоги працівників міліції,  він ляже коло свої потерпілої яка сидить у нього в автомобілі».

  Нагадаю, мешканку села Врадіївка – Ірину Крашкову – зґвалтували та жорстоко побили наприкінці червня. Потерпіла назвала своїх кривдників – тамтешніх міліціянтів. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців.

   

  Попередній матеріал
  Нобелівську премію з фізики отримають Хіґс і Англер
  Наступний матеріал
  У Львові пікетували Генеральне консульство РФ [відео]