5.ua

Суд підтвердив вирок «народному меснику» Віталію Запорожцю [відео]

  Вирок Віталію Запорожцю, який убив дільничного у селі Семиполки, залишили без змін – 14 років за гратами. Вищий адмінсуд Києва не знайшов порушень у діях слідства та судів попередніх інстанцій.

  Крім того, Феміда зобов'язала підсудного виплатити 150 тисяч гривень компенсації дружині загиблого. Захист Запорожця просив пом’якшити йому вирок, зменшивши термін ув’язнення до 7 років.

  Селяни – як один ставали на захист убивці, вважали його народним героєм, адже майор Микола Симоненко буквально знущався над мешканцями Семиполків, називав себе князем і тішився своєю безкарністю - кажуть очевидці. У ніч убивства, за словами свідків, п’яний дільничний у місцевому барі чіплявся до відвідувачів, стався у нього і конфлікт із Запорожцем, якого міліціонер вивів з бару на вулицю та побив. Чоловік приніс із дому мисливську рушницю та поцілив у майора.

  Натомість, прокурори наполягали на іншій версії: мовляв, дільничний був на завданні та при виконанні службових обов’язків – у барі встановлював хуліганів, які порушують громадській спокій. І зробив Запорожцю зауваження, а той його застрелив.

  Сидір Кізін, адвокат Віталія Запорожця: «Те що сталося в селі Семиполки 2 роки тому – сталося через відсутність правосуддя в Броварському районі. Ми думали, що апеляційний суд чи, можливо, касаційний суд якимось чином справедливість дасть людям в Броварському районі – але, нажаль, таке, яке ми від української правової системи і очікували».   

  Попередній матеріал
  2-хвилинний торнадо спричинив повінь і руйнування у Бразилії
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії не вщухають лісові пожежі
  Теги:
  Loading...