5.ua

Суд оголосив перерву у справі «врадіївських ґвалтівників»

  У розгляді так званої справи «врадіївських ґвалтівників» суд оголосив перерву - до завтра.

  Сьогодні заслухали свідчення постраждалої Ірини Крашкової. Її адвокат оголосив суму моральної шкоди, яку його підзахисна вимагає від кривдників - це понад мільйон гривень. Натомість захисник підсудного Сергія Рябиненка проситиме суд перекваліфікувати звинувачення на приховування злочину та ненадання допомоги постраждалій. Наступне засідання у справі розпочнеться вже завтра, о 10-тій ранку. Прокурори не виключають, що і воно відбуватимуться у закритому режимі.

  Руслан Радецький, представник Крашкової: «Ці кошти будуть витрачатися на оздоровлення. Плюс - врахувати треба потрібно, що працездатність в неї впала. Їй буде важко знайти місце роботи. Працевлаштуватися для достойної заробітної плати. І це потрібно враховувати».

  Наталія Висоцька, процесуальний керівник у кримінальному провадженні по справі: «Вона, як і завжди, повторювала, вона знову сказала, що вона стверджує, що ці злочини що до неї вчинили – Дрижак, поліщук та Рябіненко. Тобто, вона впевнено вказала саме на цих осіб, а розповіла вже про обставини цих злочинів».

  Нагадаємо, у Миколаєві триває розгляд так званої "врадіївської справи". Трьох правоохоронців та одного таксиста звинувачують у зґвалтуванні та замаху на вбивство Ірини Крашкової. 26-го червня, згідно з її свідченнями, на неї напали, зґвалтували та намагалися вбити. У лікарні постраждала назвала своїх кривдників. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців. Жоден із підсудних свою провину у скоєнні злочину - не визнав.

   

  Попередній матеріал
  Кучма: Україна виконає всі зобов`язання перед ЄС і підпише асоціацію
  Наступний матеріал
  Темник: Припиняти подачу тепла у квартири у зв`язку з потеплінням - комунальники не будуть