Facebook / Mustafa Nayyem

Суд обирає запобіжний захід підозрюваному у справі вбивства і викрадення активістів Євромайдану – трансляція

  Йдеться про події 21 січня 2014 року, коли зловмисники викрали львівського науковця Юрія Вербицького та нинішнього депутата Верховної Ради Ігоря Луценка. Тіло науковця з ознаками катування пізніше знайшли у лісі

  Розгляд клопотання про взяття під варту підозрюваного в організації викрадення та вбивства євромайданівця.

  У суботу правоохоронці затримали ймовірного викрадача, вже відбувся й обшук у його помешканні. До будівлі суду приїхали також народні депутати Мустафа Найєм і Ігор Луценко. Останній безпосередньо фігурує у справі як постраждалий. Сам затриманий свою причетність до викрадення активістів заперечує. 

  Підозрюваний Олександр Волков говорить: "Виламали двері, поклали на підлогу мене, доньку та дружину. Я нічого не знаю по цій справі. В мене зникли годинники під час обшуку. Я це запротоколював".

  Прокурор Володимир Приходько зауважує: "Було проведено слідство і здобуто докази про наявність злочину в організації цих злочинів. Особою, яку ми вважаємо правою рукою Чеботарьова, у багатьох епізодах він фігурує як організатор "тітушок", які здійснювали протидію акціям, викрадали людей, катували, вбивали".

  Нагадаємо, йдеться про події 21 січня 2014 року, коли зловмисники викрали львівського науковця Юрія Вербицького та нинішнього депутата Верховної Ради Ігоря Луценка. Обох викрали із Олександрівської лікарні, куди Луценко привіз пораненого під час протистояння на Майдані Вербицького. Тіло львів'янина з ознаками катування пізніше знайшли у лісі. Ігоря Луценка зловмисники відпустили, пізніше він потрапив до лікарні з численними травмами.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі обстріляну в 2015-му з "Градів" школу прикрасив символічний мурал "Рукавичка" – відео
  Наступний матеріал
  "Не купуй вірність": У Дніпрі ветерани АТО у відвертій фотосесії закликали забирати додому безпритульних тварин – сюжет
  Теги: