5 канал

Суд обрав запобіжний захід Охендовському: апеляцію планують подавати обидві сторони

  Наразі визначено особисте зобов’язання строком до 13 лютого 2017 року

  Солом’янського райсуду Києва обрав запобіжний захід голові ЦВК Михайлові Охендовському, якого підозрюють в отриманні грошей із "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Таким запобіжним заходом обрано особисте зобов’язання. Про це повідомляє УНІАН.

  Запобіжним заходом у вигляді особистого зобов’язання передбачено, що підозрюваний повинен з’являтися на виклики до детективів НАБУ, а також без їхнього дозволу не залишати місце проживання. Запобіжний захід є чинним до 13 лютого 2017 року.

  Як повідомляється, відповідне рішення частково задовольняє клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Зокрема, під часзасіданнясторона обвинувачення заявила, що оскаржуватиме це рішення в апеляційному порядку, оскільки наполягає на іншому запобіжному заході - заставі у сумі 1,292 млн грн.

  Натомість, адвокати Охендовського повідомили, що подаватимуть апеляційну скаргу, оскільки вважають, що справа проти їхнього підзахисного сфальсифікована, й у зв’язку з цим йому не може бути обрано жоден запобіжний захід.

  Як відомо, сьогодні, 21 грудня, суд має розглянути ще одне клопотання прокурорів - про відсторонення голови ЦВК від посади на два місяці.

  Нагадаємо, 16 грудня Охендовський заявив клопотання про закриття кримінального провадження щодо себе.

  Як відомо, детективи НАБУ оголосили підозру голові Центрвиборчкому у вівторок, 13 грудня. Він фігурує у кримінальному провадженні щодо так званої "чорної каси" Партії регіонів.

  Попередній матеріал
  В районі Світлодарської дуги ЗСУ контратакували та закріпились на нових позиціях – Турчинов
  Наступний матеріал
  Засідання Комітету ВР щодо розслідування загибелі працівників поліції в Княжичах за участі Луценка – відео

  Охендовський заявив клопотання про закриття кримінального провадження щодо себе

  Охендовський таки прибув на допит до НАБУ

  В "амбарних книгах" Партії регіонів, що має НАБУ, є згадки про Охендовського – експерт

  Центр протидії корупції: Вручення підозри Охендовському - це сигнал для політиків і їхнього "обслуговуючого персоналу"