благодатний вогонь 5 канал

З Єрусалима в Україну мають передати благодатний вогонь

Його передадуть в усі єпархії Української православної церкви

Офіційна делегація Української православної церкви нині перебуває в Єрусалимі, де очікують на сходження Благодатного вогню. В Кувуклії, що розташована всередині храму Гроба Господнього - єрусалимський патріарх молиться за сходження вогню.

Благодатний вогонь з Єрусалима мають передати в усі єпархії Української православної церкви. Зокрема, в зону проведення АТО та на території анексованого Криму. Про це заявив керуючий справами Української православної церкви, митрополит Антоній.

"Щороку ми привозимо благодатний вогонь до Києва, у Борисполь, і сюди вже до цього часу з’їжджаються представники всіх єпархій УПЦ, і в тому числі канонічна територія УПЦ на всю територію і в Донецькій, і в Луганській області, там у нас кілька єпархій і будуть представники з півострова Крим , тобто всі наші єпархії УПЦ передадуть Благодатний вогонь своїм вірянам", - сказав він.

Тим часом, в Україні, нагадаємо, на Великдень чергуватимуть майже 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки. У ДСНС пояснюють - свято пов’язане з масовим використанням відкритого вогню.

Попередній матеріал
В Одесі суд обмежив проведення масових заходів на травневі свята
Наступний матеріал
У Німеччині мітингувальники побились з поліцією: затримано близько 400 осіб
Теги:
Loading...
В Єрусалимі чекають сходження Благодатного вогню

В Єрусалимі чекають сходження Благодатного вогню

Хресна хода в Єрусалимі

Хресна хода в Єрусалимі

В Єрусалимі пройшла хресна хода на честь Страсної п’ятниці

В Єрусалимі пройшла хресна хода на честь Страсної п’ятниці