Суд не змінив вирок екс-голові Держфінпослуг Василю Волзі [відео]

  Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Шевченківського райсуду щодо екс-голови Державної комісії з регулювання ринків фінпослуг, Василя Волги.

  Нагадаємо, його засудили до 5 років позбавлення волі за отримання півмільйонного хабара в обмін на дострокове виведення тимчасової адміністрації з "Першого кредитного товариства". Сам Волга заявив, що його підставили підлеглі, а судді Шевченківського райсуду, начебто, не розібралися у повноваженнях екс-голови Держфінпослуг, тому і визнали його винним. Своєю чергою, адвокат Волги назвав кримінальну справу проти його клієнта замовною і створеною для того, щоб приховати банкрутство однієї з найбільших кредитних спілок України.

  Євген Солодко, адвокат Василя Волги: "З високопосадовців, які були засуджені за останні 4 роки - це єдина справа, яка жодним чином не стосувалась політики. Це справа про звичайний хабар, про те, як підлеглі підставили свого керівника, надали проти нього покази і він був безпідставно притягнутий до кримінальної відповідальності. Це свідчить ще про одне - що незалежного, безпристрасного суду в Україні немає - це я завляю з повною відповідальністю".

  Попередній матеріал
  У Швеції жінка викрала та розбила електропотяг
  Наступний матеріал
  ООН підтримала дії французьких військ у Малі
  Теги:
  Loading...