5.ua

Суд над викрадачами Ігоря Луценка та Юрія Вербицького вкотре перенесли

  Суд у справі про викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького знову перенесли.


  Нагадаємо, на минулому засіданні, яке відбулося 26 серпня, з'ясувалося, що зник один з обвинувачених – Віктор Тиднюк.

  Відповідна заява надійшла від його дружини. На сьогоднішнє засідання він знову не з'явився. Адвокату невідомо, де перебуває його підзахисний. Попри те, що інший обвинувачений на засідання прийшов, розгляд справи перенесли на 16 вересня. Суддя ухвалив рішення про примусовий привід Тиднюка.

  "Нічого не відомо про те, де він знаходиться і що відбулося, що сталося. Хочу сказати лише одне – якщо він хотів десь втекти, то нам було оголошено про зміну обвинувачення ще першого серпня" – бідкається адвокат обвинуваченого Володиир Шпирук. Однак потерпілий Ігор Луценко певен: "Все вказує на те, що він з власної волі пішов. Його дружина вирішила чомусь в ці дні х дитиною не ночувати вдома. А чоловік вирішив заночувати і в цей час його викрали. Тому це досить підозріло виглядає. Я думаю, що найпростіша версія – це те, що людина сама кудись поїхала".

  Щодо перспектив справи Ігор Луценко повідомив: "Наразі суд почав процедуру примусового приводу його. Це буде можливість подальшого оголошення його в розшук. Якщо він буде оголошений в розшук, провадження може бути виділене в окреме провадження і розглядатися відносно одного підсудного. Інший буде оголошений у розшук".

  Нагадаємо, 21 січня з Олександрівської лікарні невідомі викрали активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Обох чоловіків катували. Вербицького згодом знайшли мертвим. За повідомленням Генпрокуратури встановлено 13 осіб причетних до злочину. Матеріали стосовно двох з них передано до Бориспільського суду.

  Попередній матеріал
  Польща заявила про готовність продавати Україні зброю
  Наступний матеріал
  Ситуація в Донецьку стабільно напружена
  Loading...