5.ua

Суд над останнім з «тітушків» вкотре перенесли [відео]

  На 21 жовтня переніс Шевченківський райсуд столиці розгляд справи про напад на журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента видання "Комерсант" Владислава Соделя. Феміда мала б розглядати кримінальне провадження щодо Андрія Ярошенка.

  Нагадаємо, 18-го травня під час мітингу "Вставай, Україно!" в столиці на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя скоїли напад. Вадим Тітушко і ще двоє обвинувачених наприкінці серпня визнали свою провину в хуліганстві та перешкоджанні журналістській діяльності та уклали із потерпілими мирову угоду. Четвертий Андрій Ярошенко винним себе не вважає. Його справу виділили в окреме провадження.

  Юрій Матушевський, адвокат Ольги Сніцарчук: «Зазаначу, що все відбувається в рамках процесу. Якщо адвокат мав поважні прчиини, він їх назвав, у зв’язку з цим не міг вчасно ознайомитися з матеріалами кримінальної справи, то було правомірно відкладено засідання, щоб надати можливість підготуватися до справи належним чином".

  Андрій Ярошенко, підсудний: «Часто говорят там: "затягивают". Никому не интересно, мне тоже не интересно, достаточно уже времени прошло, я уже устал сюда ездить сам, как бы, в подвешенном состоянии, вот это непонятно, есть ряд моментов у нас, которые мы докажем, что есть. Нам надо прояснить ситуацию, в целом картину».

  Попередній матеріал
  Пакистанська школярка отримала від ЄС премію Сахарова
  Наступний матеріал
  Комітет Європарламенту рекомендує підписати угоду про асоціацію з Україною