5.ua

Суд над Компартією зову перенесено через неявку представника комуністів

  Окружний адміністративний суд Києва переніс попереднє судове розгляд про заборону Комуністичної партії України.


  Як передає "Інтерфакс-Україна", таке рішення було винесено через те, що представники КПУ в суд в середу не з'явилися.  Як зазначив суддя Валерій Кузьменко, в разі якщо представники КПУ в черговий раз не з'являться на попередній судовий розгляд, то їх "друга неявка буде визнано неповажною".

  В ході судового засідання головуючий суддя зачитав клопотання від представників КПУ про те, що вони не можуть прийти в суд, оскільки проходить виборча кампанія на виборах до Верховної Ради.

  Дата перенесення засідання не вказується.

  Як відомо, Міністерство юстиції просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити діяльність КПУ.

  У липні глава Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко повідомила, що стосовно членів Компартії України розпочато 308 кримінальних проваджень. Вона зазначила, що існують докази того, що керівництво партії відкрито підтримувало анексію Криму Російською Федерацією, створення самопроголошених Донецькій і Луганській «народних республік» і фінансувало діючі на Донбасі незаконні збройні формування.

  4-го вересня Окружний адмінсуд Києва знову переніс на невизначений час розгляд позову Мін'юсту та Держреєстру про заборону діяльності КПУ. А 5-го вересня міністр юстиції Павло Петренко допустив, що Мін'юст ініціюватиме відвід складу Окружного адміністративного суду Києва, який розглядає позов про заборону діяльності Компартії України з огляду на те, що КПУ намагається затягувати слухання справи.
  Попередній матеріал
  У Канаді підвищили рівень терористичної загрози через ісламістів
  Наступний матеріал
  Вінницькому військовому шпиталю передали допомогу з Польщі на 100 тис. грн.
  Loading...