5.ua

Суд дозволив Пилипишину балотуватись у депутати

  Київський апеляційний адміністративний суд дозволив колишньому голові Шевченківської райдержадміністрації, а нині нардепу Віктору Пилипишину знову балотуватися до парламенту.


  Таким чином, суд відмовив свободівцю Юрію Левченку у задоволенні позову на рішення ЦВК. Левченко вимагав визнати незаконною реєстрацію кандидата Пилипишина – адже документи у нього приймали у стінах столичної лікарні, що є порушення рівних прав суб’єктів виборчого процесу. Захисники ж Пилипишина нагадали – до ЦВК підзахисний дійти не зміг. 25 вересня протестувальники завадили Пилипишину потрапити до виборчкому. Надавали стусанів і викинули до смітника. Врятували Пилипишина міліція і "швидка".

  Суддя пояснив рішення так: "Судова колегія приходить до висновку, що у голови ЦВК були підстави для направлення працівника секретаріату до лікувального закладу для прийняття документів для реєстрації кандидата у народні депутати з метою забезпечення його конституційного права. Вимога зобов’язання утриматися від реєстрації Пилипишина кандидатом у народні депутати не ґрунтується на положенні чинного законодавства. Таким чином, виходячи із обставин справи суд не знайшов обставин для задоволення позову".

  Напередодні ж суд залишив Валерія Хорошковського кандидатом у народні депутати незважаючи на те, що він був відсутній в Україні з 28 грудня 2012 по 21 вересня 2014 року..

  Попередній матеріал
  Секретна служба США пропустила в ліфт з Обамою озброєного чоловіка
  Наступний матеріал
  Метро "Хрещатик" у Києві "замінували"
  Теги:
  Loading...