Суд допитав свідка у справі Корнійчука

  Печерський суд допитав свідка у кримінальній справі щодо колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука. На питання суду та прокурорів відповідала начальник тендерного комітету НАК Нафтогаз України.
  Під час допиту з`ясовували, як міг вплинути на результати тендеру з визначення юридичної компанії-представника України в Стокгольмському суді у справі проти РосУкрЕнерго лист-роз`яснення з міністерства юстиції за авторством Корнійчука. А також - чи була дотримана процедура визначення переможця. Проводити відеозйомку допиту суддя Оксана Царевич заборонила. Нагадаємо, слідство вважає, що завдяки діям Корнійчука перемогу в тендері здобула компанія "Меджістерс", де раніше працював сам екс-заступник міністра юстиції. На думку прокурорів, через це державі було завдано збитків на суму більше 30 мільйонів доларів. Наступне слухання призначили на 9 серпня.

  Євген Корнійчук, перший заступник міністра юстиції (2007-2010): "Допит свідків вселяє впевненість в тому, що висновок суду буде виправдальним. Оскільки сьогодні черговий свідок наголосив про те, що всі рішення тендерного комітету "Нафтогазу" робилися у відповідності до законодавства. Їй невідомо про обставини отримання листа міністерства юстиції, вона не вважала необхідним цей лист. Тобто, ніяк мій лист-роз`яснення вплинути на рішення "Нафтогазу" не міг. Тим більше, що він отриманий після того, як було прийнято одноголосне рішення тендерного комітету щодо відповідної закупівлі".

  Попередній матеріал
  Тайвань потерпає від повеней і зсувів ґрунту
  Наступний матеріал
  До кінця року в Україні ліквідують аптечні кіоски
  Теги: