5.ua

Студенти влаштували сидячий страйк у приймальні МВС [відео]

   

  У міліції спудеї вимагали пояснень - хто й чому затримав сімох студентів з університету Мистецтв імені Карпенка-Карого вночі проти понеділка. За даними родичів затриманих, хлопці наразі в слідчому ізоляторі. Також до них застосовували фізичну силу і роздягали. У прес-службі МВС закиди про побиття спростовують. Натомість кажуть, студентів затримали в рамках кримінального провадження щодо участі в масових заворушення на Грушевського. І наразі триває слідство.

  Дівчина: «Ми сюди прийшли, аби сказати, що студенти проти репресій, проти насилля, що ми не допустимо диктатури, що ми будемо протестувати».

  Хлопець: «В нас вже є повідомлення з міркунь безпеки будь-яким студентам, вони побоюються ходити по одному по вулицях. Вже з гуртожитку пройтися до метро одному по вулиці, це вже стає небезпечно».

  Олег Татаров, заступник начальника головного слідчого управління МВС: «В рамках кримінального провадження є необхідність проведення ряду експертиз, зокрема щодо встановлення на одязі затриманих бензину та іншої легкозапалювальної суміші. У цьому випадку можливе вилучення одягу у осіб, які були затримані за підозрою у вчиненні злочину, і направлення речей для проведення експертиз».

  Попередній матеріал
  Яценюк вимагає від ГПУ пояснити масове зникнення активістів Євромайдану
  Наступний матеріал
  У Харкові спалили автомобіль депутата від «Батьківщини» [відео]
  Теги:
  Loading...