Студентки КНУ видали календар для Януковича [репортаж, відео]

  Дванадцять запитань до президента. Студенти Інституту журналістики Національного університету імені Шевченка видали календар на 2011-й рік із запитаннями до глави держави. Цей досвід київські студенти запозичили у московських колег, які до Дня народження Володимира Путіна підготували йому одразу два календарі.

  Дванадцять місяців - дванадцять запитань. Віктору  Януковичу київські студентки влаштували допит. Календарний.

  Ставить запитання студентка Юля - єдина модель, яка прийшла на презентацію календаря. Вона хоче, щоби Президент відповів їй - ні.

  Укладачі запевняють - обирали для календаря тільки розумних студенток. Тілесні принади до уваги не брали - головне глибина погляду.

  Це директор Інституту журналістики гортає календар. Упізнає своїх студенток.

  Володимиру Різуну календарні запитання видалися надто загальними. Його обурює, чому кілька студентів-активістів не порадилися з іншими, чи варто таке друкувати і оприлюднювати. І називає творіння  плагіатом.

  Чи самі підхопили ідею московських студентів, чи хтось підказав. Творці вітчизняного запитальника кажуть - грошима їм ніхто не допомагав. Мовляв, самі вирішили заочно опитати Президента.

  Московські студентки до дня народження прем`єр-міністра Володимира Путіна на початку жовтня надрукували йому одразу два календарі. Один із гострими запитаннями, інший - солодко-еротичний. Київські дівчата поки що не роздягалися. Директор інституту журналістики карати своїх студенток за календар не буде. Просто радить готуватися до іспитів.

  Надрукують календар передовсім дівчатам-моделям на пам`ять. Один примірник українські журналісти уже встигли віднести в Адміністрацію Президента.

  Самі укладачі збираються відправити главі держави удосконалену версію замовним листом. І чекатимуть відповідей. Бажано також у вигляді календаря.

  Ольга Петрів та Ян Доброносов, 5 канал  

  Попередній матеріал
  Гідрометцентр обіцяє перший сніг на завтра
  Наступний матеріал
  У Киргизстані переглядають результати виборів
  Теги: