Студентів Донецького національного університету поселять у гуртожитках Вінниці

  Студентів Донецького національного університету поселять у гуртожитках Вінниці. Про це на нараді у голови Вінницької облдержадміністрації Анатолія Олійника повідомила перший заступник директора Департаменту освіти і науки Олена Чорна, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.


  Вона зазначила, що Міністерством освіти і науки України, враховуючи думку викладацького та студентського колективів, було прийнято рішення про переведення Донецького національного університету до Вінниці. Відтак, з метою визначення кількості студентів та викладачів, котрі виявлять бажання продовжити навчатися та працювати у Вінниці, на сайті Міністерства була організована електрона реєстрація всіх охочих.

  У свою чергу Вінницька міська рада запропонувала приміщення для майбутнього навчального корпусу – адміністративну будівлю заводу "Кристал".

  "У місті працює робоча група університету, яка має підготувати всі умови для переведення. На сьогодні ректор Донецького національного університету продовжує ознайомлюватись із запропонованими приміщеннями, які після переведення ВУЗу слугуватимуть в якості університетського корпусу та гуртожитків", - повідомили у Вінницький ОДА.

  Раніше повідомлялось, що Донецький національний університет переїде до Вінниці, втім назву навчальний заклад не змінюватиме.
  Попередній матеріал
  СБУ затримала у Маріуполі "політінформатора" з "міністерства інформполітики" терористів
  Наступний матеріал
  Нобелівську премію з фізики вручили за винахід світлодіодів
  Теги:
  Loading...