Столичні кав`ярні запровадили послугу "підвішена кава" [відео]

  У меню столичних кав`ярень з`явилась "підвішена кава". Ця доброчинна акція лише входить у моду. Клієнт платить за дві кави - одну випиває одразу, а другою пригощає незнайому людину.
  До кав`ярні заходить киянин Андрій Мельник. Він, зазвичай випиває кілька філіжанок кави на день. Нещодавно дізнався про традицію "підвішеної кави" і одразу долучився до неї.

  Офіціант малює на дошці позначку. Девіз такого добровільного руху - "Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш". Для Мельника - залишена незнайомцеві кава, - це і добре діло, і спосіб поділитися хорошим настроєм.

  Андрій Пінчук, власник столичної кав`ярні, в якій  можна "підвісити" каву для незнайомця, розповідає, що зиску від цієї акції не отримує. Переконує - традиція просто сподобалася і йому, і його клієнтам.

  Ось ці дві долоньки на дверях кав`ярні означають, що в закладі можна скористатися підвішеною кавою, або й самому пригостити незнайомця. Давня італійська традиція, яку описав у своєму романі письменник Тоніно Бенаквіста, дійшла до України не так давно. Перші активісти з`явилися у Харкові та Ужгороді. За лічені тижні завдяки соціальним мережам традиція поширилася на всю країну.

  Андрій Ковальов, Іван Головач, 5 канал

  Попередній матеріал
  Розпочалися слухання у справі ймовірного інформатора сайту Wikileaks
  Наступний матеріал
  У Ватикані встановили українську ялинку [відео]
  Теги: