Столична "Газета по-київськи" не виходить 5-ий день

  П`ятий день поспіль не виходить столична "Газета по-київськи". У редакції кажуть - через конфлікт із власником. Поки сторони з`ясовують стосунки, журналісти вирішили друкувати та розповсюджувати видання самостійно.

  Маленький принтер у невеличкій кімнаті - остання надія журналістів. 500 чорно-білих примірників свіжого номера "Газети по-київськи" у редакції вирішили  роздрукувати власними силами, щоби не втратити читача. Кольоровий варіант уже 5 днів відмовляється виготовляти типографія.

  Яна Новосьолова, фотокореспондент: "Ми здивувалися, коли минулої п`ятниці не вийшла наша газета, яку ми вчасно здали в друкарню. Думали, якісь технічні проблеми і все налагодиться, але виявилося, що проблеми є набагато глибшими".

  Те, що зробили самостійно, самі й роздають. Кожен співробітник несе своє творіння людям і розповідає, чому повноцінну газету купити не можна. Киянка Людмила - постійна читачка "Газети по-київськи". Каже, за потреби, на захист популярної газети стануть і читачі.

  Людмила: "Это любимая газета всех киевлян, закрывать ее нельзя, а ребятам я хочу пожелать держаться и бороться, а мы их поддержим".

  Людмила Човнок,  директор відділу розповсюдження "Газети по-київськи": "У нас вчора було щонайменше 300 дзвінків. Кожен наш спіробітник безпосередньо спілкується з читачами. Ми їм радимо трохи почекати, або подивитися в інтернеті".      

  В інтернеті журналісти не лише пропонують свіжий номер газети, а й закликають читачів наслідувати їхнвй приклад і роздруковувати примірники для близьких та знайомих. Представники власників видання через прес реліз запевняють - конфлікт суто економічний.  

  "Проблема з призупиненням виходу "Газети по-київськи" має виключно господарський характер. У "Газету по-київськи", що видається з 2003 року, за весь період акціонерами проінвестовано понад 80 мільйонів гривень. Весь час свого існування ТОВ "Прес-центр" є дотаційним".

  Але головний редактор каже - ситуція від економіки далека.

  Сергій Тихий, головний редактор "Газети по-київськи": "На нас тиснуть...".

  Звернули увагу на інцидент і політики. Віце-спікер Микола Томенко закликає терміново розглянути ситуацію на засіданні парламентського комітету з питань свободи слова.

  Журналісти запевняють - поки друкарня не видає газету, уночі працюватиме редакційний принтер. 

  Андрій Жигулін, Олена Сорокіна, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  На 74-му році пішов з життя правозахисник Іван Гель
  Наступний матеріал
  В Японії намагаються загасити займання на 4-му реакторі "Фукусіми-1"
  Теги:
  Loading...