Зала пам'яті
Зала пам'яті liga.net

Стела з осколками снарядів та симолічний дзвін: у Києві відкрили Залу пам’яті полеглих військових

У середині зали на спеціальному подіумі є Книга пам'яті з іменами тих, хто поклав своє життя на захист країни

На території Міністерства оборони України відкрили Залу пам’яті. Вона була створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил.

Зала пам’яті – меморіальний проект. На її стінах розміщені таблички з прізвищами військовослужбовців, які загинули впродовж 1992 – 2018 років. Загалом там міститься 2532 прізвища.

Зала пам'яті
Зала пам'яті liga.net

У середині зали на спеціальному подіумі є Книга пам'яті з іменами тих, хто поклав своє життя на захист країни. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Біля споруди Зали пам’яті облаштований церемоніальний майданчик із Дзвоном пам’яті та Стеллою. У неї вмонтовані осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал буде здійснюватися ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Зала пам'яті
/
Зала пам'яті
Зала пам'яті
/
Зала пам'яті
Зала пам'яті
/
Зала пам'яті

"Ритуал він буде дуже зворушливий. Кожного дня о 8:45 буде вільний доступ для всіх бажаючих. Ми будемо запрошувати рідних, близьких, друзів тих, хто загинув у цей день і кожного окремо будемо пригадувати по прізвищу, по обставинам, за якими він загинув, як він жив. По кожному з них ми знімемо невеличкий фільм і будемо показувати протягом дня. По кожному із них будуть покладатися квіти. Там величезна книга, де по кожному дню показано, хто загинув у цей день", – розповів міністр оборони Степан Полторак.

Там таки, на території Міністерства оборони, Президент разом із дружиною поклали квіти до Пам’ятного дзвону та вшанували пам'ять загиблих.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Боронять ціною життя": у Києві відкрили мультимедіа мартиролог загиблих воїнів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Смертельне ДТП на Одещині: легковик на швидкості влетів у "КамАЗ"
Наступний матеріал
Патріарх РПЦ Кирило молиться за російське військо, яке вбиває українців – Порошенко