Стартує кампанія "Не дамо згасити свічу пам`яті", присвячена Голодомору

  В Україні стартує кампанія "Не дамо згасити свічу пам`яті", присвячена Голодомору 1932-33 років.
  Акція розпочнеться у Києві 19-го червня молитвою за мільйони жертв Голодомору. Потому Свічки Пам`яті роз`їдуться по всій країні - по одній до кожної області - та помандрують за кордон: до 20-ти країн, де є українська діаспора. Зокрема, до Великої Британії, Австралії, США, Іспанії, Канади, Бразилії, Греції, Аргентини та Росії. Побуває меморіальна свічка і в резиденціях Європарламенту та ООН. Двадцятого ж листопада вона повернеться до України, де і відбудеться вшанування пам`яті загиблих під час Голодомору.

  Стефан Романів, генеральний Секретар Світового конгресу українців: "Ми розчарові тим, що із сайту Президента України вилучений розділ про Голодомор. Що сам Президент двадцять сьомого квітня. Було певне заперечення Голодомору як геноциду українського народу".

  Міністр освіти Дмитро Табачник обіцяє прописати в навчальній програмі, що Голодомор 1933-го не є геноцидом українського народу. Про це він сьогодні заявив на гарячій лінії газети "Комсомольська правда в Україні". За словами міністра, голод був спільною трагедією народів України, Росії, Білорусі і Казахстану.

  Попередній матеріал
  У Німеччині знімуть фільм про Наташу Кампуш - бранку маніяка
  Наступний матеріал
  ЄС зацікавлений у модернізації української ГТС
  Теги: