Старший лейтенант Маринич, який був поранений у Косові, - одужує

  Старший лейтенант Олександр Маринич, який був поранений тиждень тому у Косові, - одужує. Медики, які робили йому операцію, кажуть: нині його стан задовільний, і жодних претензій до сербських лікарів, які надали пораненому першу допомогу, не має.
  До Києва Олександр Маринича переправили 19 березня у стані середньої тяжкості: воякові видалили осколки, пояснює хірург Центрального шпиталю МВС. Для повної реабілітації йому знадобиться щонайменше 2 місяці, кажуть лікарі.

  Олексій Радченко, хірург Центрального госпіталю МВС: "Помощь, которая была ему оказана на месте, в Косова - адекватна. нареканий к коллегам нет. в настоящее время боец в удовлетворительном состоинии. проблем с оказанием помощи нет".

  У Міністерстві внутрішніх справ кажуть: решта поранених, які залишаються у Косові - також одужають. І попри інцидент у Косові, мають намір продовжити службу у миротворчих силах.

  Нагадаємо, 17 березня під час спецоперації у Митровиці поранили 21 миротворця з підрозділу МВС. З них один  - старший лейтенант Ігор Киналь - загинув.
  Попередній матеріал
  Потужна пожежа на консервному заводі у США
  Наступний матеріал
  Гідрометцентр оголосив штормове попередження
  Теги:
  Loading...