Стан одного із двох постраждалих через вибух прикордонників тяжкий

  Стан одного із двох постраждалих через вибух прикордонників медики оцінюють як тяжкий - обидва перебувають під наглядом медиків - мають численні поранення і потребують переливання крові, яку здають для них колеги. СБУ перевіряє причетність винуватця інциденту до тероризму. А міліція - відкрила кілька кримінальних проваджень. Цієї ночі на КПП «Бачівськ», на кордоні з Росією, невідомий чоловік підірвав себе і тяжко поранив двох прикордонників. Деталі інциденту - повідомив «5 каналу» речник Сумського прикордонного загону.

   

   Роман Ткач, прес-секретар Сумського прикордонного загону: «На в’їзд в Україну - в пункт пропуску «Бачівськ» прибув мікроавтобус «Mercedes», в якому було 4 громадянина Молдови. По прибуттю на паспортний контроль, працівник служби, проявивши пильність, виявив в салоні транспортного засобу ще одного громадянина. Запросили громадянина в кабіну паспортного контролю - для з’ясування обставин. Пред’явив паспорт, який виявився не його паспортом. В ході спілкування громадянин підірвав себе невідомим вибуховим пристроєм, від чого загинув, і також було поранено двох співробітників держприкордонної служби. Стан тяжкий, прооперовано».

  Кореспонденти «5 каналу» вже прямують до місця інциденту.  Подробиці від них чекайте протягом дня у випусках «Часу новин».  

  Попередній матеріал
  ПАРЄ вітає план знищення хімічного арсеналу Сирії
  Наступний матеріал
  Азаров: Україна виконує узгоджений з ЄС план дій щодо подальшої євроінтеграції
  Теги: