5.ua

Стан Кернеса тяжкий – хірург

  Після проведеної операції Харківський міський голова Геннадій Кернес знаходиться в Харківській лікарні швидкої і невідкладної допомоги ім. А. І. Мещанінова у важкому стані, з ним працюють реаніматологи та анестезіологи.


  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Харківської міської ради.

  За словами директора Харківського інституту загальної та невідкладної хірургії Валерія Бойко, станом на 18:00 Геннадій Кернес знаходиться без свідомості, під наркозом.

  "Торакоабдомінальне пораненя - це завжди загрозлива життя ситуація. У Геннадія Кернеса великі ушкодження органів грудної клітки, черевної порожнини та зачеревного простору. Операція , яку ми зробили , носила реанімаційний характер. Ми зупинили кровотечу, скоригували життєво важливі функції. Стан хворого важкий, ближче до дуже важкого. Зараз проводяться консиліуми лікарів різних спеціальностей і додаткова діагностика його стану. Геннадій Кернес перебуває під наркозом, до нього підключений апарат штучної вентиляції легенів", - повідомив Валерій Бойко.

  Нагадаєм, на харківського міського голову Генадія Кернеса вчинили замах під час поїздки до Саржиного Яру для купання в місцевому джерелі. Кернес перебуває у важкому стані, у нього прострелені легені і печінка.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти у Костянтинівці: огляд подій 29 квітня
  Наступний матеріал
  У Португалії українці "створили" Проросійську Лісабонську республіку на знак протесту проти РФ