Фото ru.tsn.ua

Стали відомі імена всіх загиблих під час вибуху на АЗС у Київський області

  У міліції вже є робоча версія причина вибуху на АЗС у Київській області, також правоохоронцями встановлено імена всіх загинувших внаслідок цього вибуху.

  Як повідомили у МВС, двоє молодих мешканців з Кіровоградщини 22 квітня вранці зупинилися якраз на цій заправці та зайшли в кафе, коли пролунав вибух. Крім них загинуло ще четверо працівників АЗС.

  "За попередніми даними, в підвалі будівлі стався витік і вибух метану. Колонки АЗС, слава богу, не зачеплені, а то жертв було б більше!" - розповів журналістам полковник міліції, який назвався В'ячеслав.

  З-під завалів на АЗС рятіникі дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє з них - працівниці АЗС: Віталіна Тарасюк ( 24 роки), Юлія Самань (30 років ) та Ірина Малякін (25 років) , двоє – відвідувачі Віктор Степаненко (26 років) та Ігор Румянцев (25 років ), обидва - працівники Крюківського вагонобудівного заводу, які на машині поверталися з відрядження.

  Також повідомляється, що згодом, від отриманих ушкоджень в лікарні померла ще одна працівниця АЗС 37-річна Лілія Пашинська.

  Представникі  УМВС у Київської області запевняють, що причин говорити про теракт немає.

  "Троє опитаних нами очевидців сказали, що перед вибухом відчули різкий запах газу. Газові балони могли перебувати в напівпідвальному приміщенні, що і викликало такі наслідки. Але це тільки попередня версія. Чи спричинила вибух якась вибухова речовина або це суто технічна причина, покаже експертиза", - заявив прес-секретар Київської обласної міліції Микола Жукович.

  Попередній матеріал
  На українських АЗС нарешті почало дешевшати паливо
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця міняє розклад руху потягів у АР Крим
  Теги:
  Loading...