Лариса Сарган / Facebook

Стало відомо, звідки до "торнадівців" надходили заборонені предмети

  За сім місяців було проведено понад 150 тис. обшуків, під час яких було вилучено 10 тис. мобільних телефонів, сотні тисяч літрів браги

  Під час обшуків у камерах ізоляторів по всій Україні щодня вилучали заборонені предмети. Про це повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак, повідомляє "Укрінформ".

  "Обшуки проводили в камерах і "торнадівців", й інших. Втім, знову-таки, обшуки – це перманентне явище, яке відбувається щодня. І ми щодня вилучаємо якісь заборонені предмети. Можливо, цих предметів не було, можливо, вони готувалися, знову-таки, до масових заворушень і до якихось флеш-мобів. Мені складно сказати, що і як було. Було проведено службове розслідування, було визначено, що наші працівники допомагали "торнадівцям" в організації тієї непокори, яку вони виявили до працівників правоохоронних органів на законні вимоги провести обшуки в їхніх камерах. Можливо, вони постачали систематично до камер "торнадівців" заборонені предмети, можливо, вони брали участь в обшуках і закривали очі на знайдені предмети", – прокоментував Маслак результати проведення обшуків у камерах "торнадівців".

  Також він зауважив, що службове розслідування вже завершене, а матеріали передано до військової прокуратури. На основі цих матеріалів, суд визначить ступінь злочину "торнадівців" та причетних працівників Лук'янівського СІЗО.

  "Те, що там (у камері "торнадівців" – ред.) знайшли свастику і все інше, говорить про те, що хтось "торнадівцям" усе це передавав. Крім того, я вам повідомлю: останнього разу, коли "торнадівці" поверталися із засідання суду, в автозаку знайшли горілку, пиво, вино, гроші, мобільний телефон. Фактично передача заборонених предметів навіть відбувається під час конвоювання "торнадівців" із зали суду... Це такі речі, на які ми впливаємо, але все-таки, на жаль, вони відбуваються", – розповів Маслак.

  За його повідомленням, за сім місяців було проведено понад 150 тисяч обшуків, під час яких було вилучено 10 тис. мобільних телефонів, сотні тисяч літрів браги. Маслак зазначив, що є багато способів передачі заборонених предметів, а саме: перекидання через огорожу зони, яку охороняють, у посилках, під час побачень тощо.

  "Також передають заборонені предмети і наші працівники. Власне, торік по сотні справ ми передали матеріали до правоохоронних органів, більш ніж 50 працівників отримали вироки і несуть відповідальність за ті дії, які вчинили", – додав Маслак.

  Як повідомляв 5.UA, ножі, кийки, вибухівка, харчування із кавунами, ковбасами, ромом та віскі – все це було знайдено в камерах колишніх "торнадівців" у Лук'янівському слідчому ізоляторі. 

  Попередній матеріал
  Трудова міграція "вбиває" для ринку кваліфікованих спеціалістів
  Наступний матеріал
  На Донбасі зросла кількість кадрових російських розвідників – Міноборони

  Збували наркотики по всій Україні: у Нікополі обшукали членів "Білого братства"

  Гранатомети в гаражі: поліція вилучила арсенал зброї в екс-бійця батальйону "Київ-2"

  Суд скасував запобіжний захід Савченко і одразу ухвалив новий – такий самий

  Прямував із Польщі: на Львівщині в автобусі знайшли 25 пневматичних гвинтівок та 100 тисяч набоїв

  "Для глушіння риби": на Дніпропетровщині правоохоронці виявили склад з вибухівкою

  "Убивство" Бабченка: СБУ обшукувала офіси однієї з партій