Призов
Призов expres.ua

Стало відомо, скільки осіб призовуть на строкову службу у жовтні-листопаді 2016 року

  Обсяг видатків на одного призовника становить 2 тис. 993,13 грн

  Кабінет Міністрів затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2016 року в кількості 13 тис. 908 осіб. Згідно з розпорядженням №684 від 22 вересня, оприлюдненому на сайті уряду, із загального числа призовників 7 тис. 908 осіб будуть спрямовані в Збройні сили України, 5 тис. - в Національну гвардію, і ще 1 тис. - до Державної спеціальної служби транспорту.

  На проведення призову Кабмін виділив 41,6 млн грн, з яких 23,7 млн грн -  на проведення призову до ЗСУ, 14,9 млн грн - у гвардію і 29,9 млн грн - до Держспецтрансслужби.

  Додамо, обсяг видатків на одного призовника становить 2 тис. 993,13 грн, з них: 2,9 тис. грн - для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу.

  Також 93,13 грн - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

  Зазначимо, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Держспецтрансслужбі доручено перерахувати до 4 жовтня кошти на рахунки обласних, Київського міськвійськкоматів, а МВС і Держспецтрансслужбі - перерахувати до 4 жовтня засоби Міноборони за перевезення та харчування громадян України, призваних на строкову військову службу в гвардію і Держспецтрансслужбу, в сумі 1 млн 383 тис. 650 грн і 276 тис. 730 грн відповідно.

  Попередній матеріал
  Порошенко порівняв Донбас із Сирією
  Наступний матеріал
  Правозахисник: Із трагедії в Дніпрі хочуть отримати преференції і проштовхнути закон, який ускладнюватиме спілкування з поліцією

  Геращенко про Імператив презупмції правоти поліцейського: Повинно бути, як в Америці

  У Сваляві на терасі ресторану вибухнула граната

  Чи здатна ООН реагувати на збройні амбіції Росії – аналіз

  День народження славетного борця: 10 фактів про Івана Піддубного