Facebook / Ірина Фріз

Стало відомо, коли запрацює Міністерство у справах ветеранів

  Посадовці планують формувати онлайн-кабінет і запустити процес утворення Єдиного державного реєстру ветеранів

  Після проходження процедури призначення державного секретаря, затвердження та формування штатної структури, Міністерство у справах ветеранів запрацює у повному обсязі, зазначила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, повідомляє "Прямий".

  "Я думаю, що вітання я буду приймати тоді, коли ми будемо демонструвати хоча б проміжні результати нашої діяльності, тому що насправді процес утворення міністерства, на жаль, довгий за нашими процедурними правилами, і відповідно, у повному обсязі міністерство зможе запрацювати лише з червня місяця. Ми маємо пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, формування штатної структури. Але, попри всі ці бюрократичні перепони, я можу вже зараз зазначити, що ми продовжимо проектну роботу і в нас вже є підтримка наших міжнародних донорів окремих проектів", – зазначила міністр.

  Крім того, посадовці планують формувати онлайн-кабінет для ветеранів і запустити процес утворення Єдиного державного реєстру ветеранів.

  "Тобто, у нас багато планів і я дуже дякую проектному офісу при Комітеті у справах ветеранів, який зробив майже 90% необхідної роботи для того, щоб розпочати працювати не чекаючи юридичних формальних затверджень", – розповіла вона.

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада підтримала подання прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про призначення міністром у справах ветеранів нардепа від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірини Фріз. Рішення підтримали 270 депутатів.

  Попередній матеріал
  У бік позицій ЗСУ біля Луганського летіли ворожі протитанкові керовані ракети
  Наступний матеріал
  Стародавню біблейську мозаїку знайшли дослідники на півночі Ізраїлю – фото
  Loading...

  Демобілізовані бійці прийшли під Кабмін – вимагають створити Міністерство у справах ветеранів

  Кабмін схвалив проект угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем

  Гройсман назвав головного кандидата на посаду міністра у справах ветеранів

  Кабмін звільнив голову Держлікслужби України

  Засідання Кабінету Міністрів України – відео

  Стало відомо, на скільки поповнить бюджет зростання ціни на газ