5.ua

Справу загибелі В’ячеслава Чорновола знову відправили на дорозслідування

  На дорозслідування відправив апеляційний суд Київської області справу про загибель В'ячеслава Чорновола. Відтепер прокуратура, а не міліція розслідуватиме обставини смерті лідера Народного руху.

  Зокрема, апеляційна інстанція скасувала рішення Бориспільського райсуду про закриття справи, ухвалене у січні. Таку новину у залі зустріли оплесками. Син загиблого, Тарас Чорновіл, сподівається, що справу розслідуватимуть не як загибель у ДТП, а як умисне убивство з обтяжуючими обставинами, тому що звичайна аварія – підслідність міліції.

  Окрім того, він повідомив, що таке рішення стало несподіванкою для потерпілих. Тарас Чорновіл вважає, що поновлення слідства судді підготували ще до початку засідання, оскільки у нарадчій кімнаті вони перебували кілька хвилин.

  Лідер Народного руху В'ячеслав Чорновіл загинув 15 років тому в автокатастрофі під Києвом. Справу неодноразово розслідували, але згодом закривали під різними приводами.

  Син В’ячеслава Чорновола Тарас вважає: для розслідування потрібна дуже сильна політична воля – тоді кінці можна знайти. Також він дуже сподівається, що розслідування не триватиме 15 років.

  Попередній матеріал
  Українські підрозділи відтіснили бойовиків до центру Слов'янська - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Міжбанк закрився доларом по 11,50 грн
  Теги:
  Loading...