5.ua

Справу щодо втечі екс-ректора Мельника розглянуть 11 жовтня [відео]

  За словами адвоката, у нього стався серцевий напад і зараз він лікується. Щоправда, доказів захист не надав. На сьогоднішньому засіданні мали опитати 5-х свідків, працівників міліції.

  Нагадаємо, на початку серпня підозрюваний у хабарництві Петро Мельник утік з-під домашнього арешту. У Генпрокуратурі згодом повідомили, що він перебуває у Сполучених Штатах. Двом правоохоронцям, які допустили втечу екс-ректора, інкримінують службове недбальство. За даними досудового слідства, міліціонери проігнорували тривожні сигнали з електронного браслета, який був на руці Мельника. Як наслідок підозрюваний зняв запобіжний засіб і втік. Обвинувачені провини не визнають.

  Олександр Верголяс, адвокат обвинуваченого: «Людина хвора, зараз знаходиться на лікуванні, на обстеженні і встановленні причини. Якби він був не на стаціонарі, то він би був би тут».

  Андрій Матвіяс, прокурор: «В такому випадку нас законодавство зобов'язує перенести судове засідання. Ця стаття не дозволяє розглядати без обвинуваченого, тому, я думаю, ми будемо чекати, поки він видужає».

  Попередній матеріал
  ЗМІ: вибух на прикордонному пункті України влаштував кавказький бойовик
  Наступний матеріал
  У справі Індила допитують чергового міліціонера [відео]