5.ua

Справу проти свободівців перекидають з одного суду до іншого [відео]

  Своє рішення суддя мотивувала тим, що були порушені правила територіальної підсудності. А саме - слухання мають відбуватися у тому районі, де скоєно більш тяжке правопорушення. У цьому випадку - напад на депутатку. Нагадаємо, свободівців Ярослава Лисенка, Олексія Воронцова, Віталія Грузинова та Сергія Бойка обвинувачують у хуліганстві. Останньому закидають ще й побиття сніжками народної депутатки Ірини Горіної. Потерпілі на засідання не з'явилися. Натомість, прийшли зо два десятки свободівців. Гучними гаслами вони підтримували активістів.

  Людмила Козятник, суддя Шевченківського районного суду м. Києва: "З урахуванням вимог статтей 32 та 34 Кримінально-процесуального кодексу України є достатні підстави для направлення обвинувального акту до апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності даного кримінального провадження".

  Ярослав Лисенко, обвинувачений: "Справа повинна розглядатися там, де скоєний більш тяжкий злочин. А більш тяжкий злочин, за їхньою логікою, скоєний у Печерському районі проти депутата Горіної. Я дуже втомився від цих безглуздих справ, вони мені не цікаві, ніяких людей я не бив".


  Попередній матеріал
  Українські моряки 7 місяців перебувають в полоні у Камеруні
  Наступний матеріал
  Посол ЄС: час на вирішення ключових питань євроінтеграції ще є