5 канал

Справа вбивства сестри Ноздровської: адвокати вимагають звільнити Росошанського прямо із зали суду

Адвокати батьків Ірини та Світлани з амністією не згодні та подали зустрічну апеляційну скаргу, де просять суд повторно дослідити документи

Апеляційний суд Києва почав розглядати апеляцію на вирок Дмитру Росошанському, якого засудили до 7 років позбавлення волі за вбивство сестри правозахисниці Ірини Ноздровської – Світлани Сапатинської.

Адвокати просять скасувати рішення першої інстанції та звільнити підзахисного просто із зали суду. Аргументують це тим, що Дмитро Росошанський визнав свою провину, ДТП скоїв не навмисно, а також має неповнолітню дитину.

"На момент вчинення злочину, засуджений мав неповнолітню дитину. Відповідно до закону про амністію, особа, яка не позбавлена батьківських прав, у відповідності до статті 2-ї закону України, суд повинен застосувати до нього умову про амністію і звільнити від відбування призначеного покарання", – прокоментував прокурор Андрій Каленіченко.

Адвокати батьків Ірини та Світлани із амністією не згодні та подали зустрічну апеляційну скаргу, де просять суд повторно дослідити документи, які, на їхню думку, підтверджують порушення процедури відбирання біологічних зразків. Кажуть, якби процедура була дотримана, в крові Россошанського знайшли б алкоголь.

"Ми просили все ж таки з’ясувати, він підтримує заяву про амністію, чи він нам зацитував закон про те, що якщо є підстави, то вона підлягає застосуванню. Річ у тому, що цей прокурор не мав перед собою жодного документа. Він не вивчав справу, тому що там дуже багато матеріалів. Він їх не вивчав", – прокоментував адвокат родини потерпілих Андрій Руденко.

Сторона обвинувачення позицію потерпілих не підтримала. Після чого мати покійних сестер емоційно покинула залу засідання.

Апеляційний суд продовжить розгляд справи 4 квітня.

Нагадаємо, у вересні 2015-го Дмитро Росошанський збив на смерть Світлану Сапатинську. Її сестра, правозахисниця Ірини Ноздровська, наполегливо домагалася покарання обвинуваченого, внаслідок чого нажила собі ворогів.

Її тіло знайшли торік у січні в річці на Київщини. Слідство встановило – Ноздровська загинула через множинні колото-різані рани. В її убивстві підозрюють батька Дмитра Росошанського – Юрія Росошанського.

Попередній матеріал
Наступного тижня Рада розгляне закон про мову: опоблоківці вже встигли "перекрутити" його зміст
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, сценарист і письменник Роман Бондарчук в ефірі "5 каналу"
Loading...

Убив опонента на зупинці: суд пом'якшив вирок екс-армійця 72-ї бригади

Батько Гандзюк заявив, що за ним стежать, а свідкам у справі – погрожують

ГПУ оскаржуватиме рішення суду щодо Мангера

Мангер заплатив за вбивство Катерини Гандзюк базою відпочинку – прокурори

Убивство Гандзюк: обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради – відео

Убивство Гандзюк: обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради – завершено