Рюкзаки
Рюкзаки mvs.gov.ua

"Справа рюкзаків": частину наплічників для НГУ пошили у тюрмах

Орієнтовна вартість таких виробів – 60-130 грн за одиницю, тоді як згідно документації, за них віддавали понад 2700 грн за одиницю

Частину рюкзаків, які МВС закупило для потреб Нацгвардії у зоні АТО, пошили в установах відбуття покарань за 60-130 гривень. Про це заявив під час судового засідання з обрання запобіжного заходу Олександру Авакову прокурор САП, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Так, прокурор вказав, що після призначення тендеру на закупівлю рюкзаків перед третім підозрюваним у цій справі Володимиром Литвином постало питання щодо безпосереднього виготовлення рюкзаків. За даними САП, виробників для наплічників шукали просто в Інтернеті.

"Частина цих рюкзаків взагалі була пошита в установах виконання покарань, на їх підприємствах. Вартість пошиття цих рюкзаків склала від 60 до 130 грн", – заявила сторона обвинувачення на суді.

Водночас, у клопотанні САП вказано, що ці рюкзаки Нацгвардія закупила по 2799 грн за одиницю. Загалом було придбано такої амуніції на 14,4 млн грн. Тим часом експертиза встановила, що пошиття таких рюкзаків обходиться у 555 грн.

Нагадаємо, 1 листопада суд обрав запобіжний захід трьом фігурантам гучної "справи рюкзаків". Так, Олександру Авакову було призначено запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Таке ж рішення виніс суд щодо екс-заступника мінстра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Крім того, представник фірми-переможця тендеру МВС Володимир Литвин також отримав як запобіжний захід особисте зобов'язання. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Колосальні збитки: "Газпром" уперше за 19 років "пішов у мінус"
Наступний матеріал
Міносвіти: закон забороняє закривати гуртожитки на ніч
Loading...