Мирослав Продан в суді
Мирослав Продан в суді 5 канал

Справа екс-голови ДФС Продана: суд уже 7 годин обирає запобіжний захід – включення

САП просить арештувати колишнього головного фіскала на два місяці з альтернативою застави у 89 млн грн

Йшла сьома година. Запобіжний захід колишньому виконувачу обов'язків голови Фіскальної служби Мирославу Продану досі обирає Солом'янський райсуд Києва. Прокуратура просить арештувати його на два місяці з альтернативою застави у 89 млн грн. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Мирослава Продана прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюють у незаконному збагаченні на 89 млн грн, за які він придбав дві елітних квартири в Києві, два будинки в Туреччині та три автомобілі представницького класу.

Обвинувачення клопоче про взяття колишнього фіскала під варту через те, що він може переховуватися від слідства та впливати на свідків. Просять про два місяці тримання під вартою або як альтернативу – 89 млн грн застави з умовою здачі закордонного паспорта.

Сторона захисту заявила, що підозрюваний не збирається ухилятися від слідства та суду. Адвокат екс-чільника ДФС просила про застосування м'якшого запобіжного заходу, оскільки у Продана є неповнолітня дитина та вагітна дружина.

Суд досі триває. Слуги Феміди досліджує докази САП – а це чотири томи матеріалів.

Попередній матеріал
Пише листи та згадує голос сина: на звільнення українського моряка чекає 75-річна мати
Наступний матеріал
Грузинські гастролі Семенченка: чим для України обернеться подорож нардепа – "БлогПост"
Loading...