Спортивні змагання між генералами та журналістами (репортаж)

  Українські генерали доводили сьогодні свою боєздатність. Власники найвищих військових звань викликали на двобій в армійському п`ятиборстві журналістів.

  Заплив на сто метрів. Перший вид змагань між журналістами та генералами. Уже тут зрозуміло - генеральська команда не відповідає усталеним стереотипам про армію. Розмір животів військових у межах норми. Непросту вправу з плавання усі виконують на відмінно.

  Відпочинок після басейну - стрільба з пістолета. 13 пострілів. Екс-командувач Військово-морських сил віце-адмірал Ігор Князь демонструє решето, яке лишилося від його мішені.

  Незвиклі до зброї журналісти теж влучають у яблучко, проте чимало куль лягає повз мішені. Переконані - у наступних видах змагань зароблять більше балів, аніж генерали.

  Олександр Аргат, 5 канал:  "Біг на сто метрів під дощем. Це здавалося б ті змагання, де молодість має перемогти досвід. Проте виявляється. Ні. Деяким генералм вдається подолати фініш раніше журналістів".

  Проте справжньою несподіванкою для журналістів стала кількість підтягувань, які можуть зробити поважні військові у свої роки. Хоча преса  дала гідну відповідь.

  Щоправда, хто ж переміг -  журналісти чи генерали - невідомо. Усіх нагородили окремо.

  Олександр Аргат, Володимир Леонов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.87Мб)

  Попередній матеріал
  Рейтинг: в Україні найгірший показник корупції
  Наступний матеріал
  Переформатування коаліції. Ситуація станом на 03.06.2009 (репортаж)
  Теги:
  Loading...