unian.ua

Спілка журналістів закликала європейських журналістів бойкотувати з'їзд у Москві

  Спілка журналістів і Незалежна медіа-профспілка України закликають змінити місце або бойкотувати проведення зборів Європейської федерації журналістів у Москві.


  Про це сказано у їхній спільній заяві, пише "Українська правда".

  Медійники заявляють про неприпустимість проведення цьогорічних зборів ЄФЖ у Росії, особливо після того, як провідні європейські ЗМІ підтримали заклик Адама Міхніка припинити політику умиротворення Володимира Путіна.

  "Агресор лишається агресором і через політику умиротворення тільки набирає силу і нахабніє: громадяни власної країни вірять диктатору ще більше, коли не бачать спротиву йому", - йдеться в заяві.

  "Вся логіка дій влади РФ доводить, що вона не збирається рахуватися ні з чиєю думкою. Тому спроба виправдати проведення європейського журналістського форуму підтримкою незалежних російських журналістів апріорі приречена на провал", - наголосили у НСЖУ.

  Українські журналісти нагадують про неодноразові видворення з РФ неугодних журналістів.

  "Ніхто не може гарантувати безпеку журналістам на території держави-агресора. Це територія, влада якої продемонструвала, що там не діє загальновизнане міжнародне право", - підкреслюють у заяві.

  Українські журналісти сподіваються, що країни учасниці-ЄФЖ підтримають їхній заклик.

  "Проведення форуму європейських журналістів у Москві означатиме, що є журналісти, які підтримують слова вищого посадовця РФ про те, що "Гебельс був талановитою людиною", - сказано в заяві.
  Попередній матеріал
  У США подружжя, яке прожило разом понад 60 років, померло в один день
  Наступний матеріал
  Українська армія укріплює кордон з Молдовою