5.ua

Спецпідрозділ «Тигр» знову приїхав до Києва

  Спецпідрозділ «Тигр» із Василькова знов приїхав до Києва. Сергій Сабов з місцевого осередку партії «УДАР» повідомляє, зранку люди намагалися блокувати автобуси на одеській трасі, але ті прорвалися. Подробиці ударівець повідомив "5 каналу" телефоном.

   Сергій Сабов, народний депутат, фракція «УДАР»: «Сьогодні вночі близько 4 ранку група міністерства внутрішніх справ спеціального призначення "Тигр" розділившись на 2 групи виїхала з коледжу НАУ і попрямувала до Києва. Намагання активістів та громади міста Васильків зупинити цю групу ні до чого не привела. Вони грубо розкидали людей, розкидали машини попроколювали шини і поїхали на Київ. Близько 12 автобусів зі спеціальною технікою».  

  У прес-службі міліції Київської області підтвердили, бійці внутрішніх військ дійсно зранку попрямували до столиці. Мета: пильнувати громадський порядок та змінити інших солдат. Водночас за даними правоохоронців сьогодні жодних сутичок  з протестувальниками не було. А от за вчорашні блокування відкрили кримінальне провадження. Стаття -блокування транспортних комунікацій.

  Попередній матеріал
  Прихильники Януковича зібралася на площі біля ВР [відео]
  Наступний матеріал
  Провладний мітинг біля ВР збільшується
  Теги:
  Loading...