5.ua

Спеціальна комісія Міносвіти має вирішити чи вилучати зі шкіл підручники з математики [відео]

  Упродовж трьох тижнів її члени опрацьовують кожну помилку, зазначену в експертному висновку Інституту української мови. І вже наголошують: більшість зауважень, викладених на 9-ти сторінках тексту - надумані. Решта з’явилися під час друку. Хоча наразі видавці визнають, лише одну друкарську помилку. Загалом, цьогоріч учні початкової школи отримали 400 тисяч примірників із математики. Вони містять пунктуаційні, технічні, логічні та стилістичні вади. Якщо у Міносвіти ці вади визнають не суттєвими - передрук підручника відбудеться лише за 5 років.

  Борис Теращук, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН: «Комісія працює з 10-го числа, працює над кожною помилкою, над усіма словниками, над усіма довідниками та інформацією методичною, яка стосується кожного питання. Ті, можливо, недоречності, технічні помилки, які зустрічаються в підручнику, вони не впливають на якість підготовки».

  Олег Костенко, головний редактор Видавничого дому «Освіта»: «І одна помилка в підручнику - це багато, як на видавця. Нажаль, помилки трапляються. Від цього нема куди дітися - це є факт. Але, коли мова йде про кілька помилок і ще про кілька сотень вигаданих - то давайте називати речі своїми іменами».

  Попередній матеріал
  В Україні з'явиться Державне бюро розслідувань [відео]
  Наступний матеріал
  На Львівщині новий голова ЛОДА