Соцопитування: третина українців скаржиться на бюрократію у сфері адмінпослуг

  Великі черги, відсутність пояснень щодо потрібних документів, тяганина із розглядом справ. Із такими проблемами при оформленні адміністративних послуг стикається майже третина українців. Про це свідчить дослідження фонду "Демократичні ініціативи" та Київського інституту соціології.

  Вони опитали більше 2-х тисяч осіб у 109 містах і селах. Люди найбільше скаржаться у Миколаєві, Полтаві, Рівному, що у соціальних центрах, пенсійному фонді, міліції не можуть вчасно та якісно отримати допомогу. Чиновники упевнені - проблема тимчасова, оскільки в Україні створюють сучасні центри, де зосереджені всі відомства. За їх словами, таких центрів уже 110, а до кінця року буде майже 700. 

  Олександр Саєнко, координатор центру з упровадження економічних реформ: "2013-й - рік він буде максимально присвячений впровадженню закону про адміністративні послуги, розбудову мережі цих центрів. Кабінет міністрів розподілив субвенції, більше 21 млн. гривень, і ми очікуєм найближчим часом ще 50 млн. центрального бюджету, і це не є цифрами остаточними для цього року".

  Віктор Тимощук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ: "Наш громадський моніторинг показує, що немає 110 центрів. В кращому випадку - біля 15 міст мають те, що дійсно можна назвати такими "універсамами послуг". У більшості міст є або вивіски, або структурні підрозділи юридичні. Хотілося б, щоб влада не пішла шляхом профанацій і формального звітування. Хай краще місцеві органи визнають, що вони щось не доробили".

  Попередній матеріал
  На ТВі почались звільнення журналістів [відео]
  Наступний матеріал
  У Подільському зоопарку публіці презентували гімалайських медвежат
  Теги:
  Loading...