постраждалі від 'Наполеона' 5 канал

"Солодка отрута": Кількість постраждалих від "Наполеона" в Одесі стрімко росте

Лікарі кажуть, що в усіх потерпілих - середній стан тяжкості

До 33 зросла кількість отруєних, які скуштували торт, куплений в одному із супермаркетів Одеси, серед них 11 – діти. Про таке повідомляє "5 канал".

Як зазначається, усіх потерпілих ушпиталили із ознаками гострої кишкової інфекції. Їхній стан оцінюють як середній, втім, загрози життю немає.

Усі постраждалі їли торт "Наполеон", виготовлений у кондитерському цеху, що у селі Усатове Біляївського району області. Загалом реалізували 150 кілограмів цього солодкого продукту. Залишки його нині вилучені із магазинів та направлені на експертизу.

"Приймаємо антибіотики, купу ліків. Вже краще, а так геть ніжки підкошувалися, не міг ходити (син). Каже: "Мамо, ніжки болять", - розповідає потерпіла Оксана Куковіца.

"Уся родина, скоштувавши торт, опинилася тут. Їсти не можемо, не виходить. П'ємо водичку. Діти сильно постраждали, тому за них непокоюсь", - каже інший потерпілий Максим Жуков.

А головлікар міської інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова переконує: "Оскільки є спільний продукт - усі пацієнти дають в анамнезі дані про те, що їли "Наполеон", куплений у різних магазинах однієї торговельної мережі, то, найімовірніше, він і є причиною цієї ситуації". 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тортом отруїлася 21 особа.

Попередній матеріал
На Вінниччині працівниця магазину народила дитину й викинула її в смітник
Наступний матеріал
Показ техніки, концерт та польова кухня: чим дивували місцевих бійці 59-ї мотопіхотної бригади

В Одесі 21 особа отруїлася тортом "Наполеон"

Від отруєння сурогатним алкоголем на Харківщині померло ще четверо людей

На фестивалі у Кам'янці-Подільському отруїлися 109 дітей

Масове отруєння: У Києві з потяга зняли 18 хворих дітей