Сьогодні-завтра між АТО і бойовиками відбудеться обмін полоненими

  35 українських силовиків, взятих у полон терористами, сьогодні-завтра планують обміняти на полонених бойовиків. Про це повідомив голова парламентського комітету з прав людини Валерій Пацкан.


  За його словами, нині на Донеччині та Луганщині поновлюються переговори і найближчим часом значна частина бійців АТО будуть звільнені із полону.

  Нардеп уточнив, що перемовини щодо заручників веде Служба безпеки України разом з представниками різних міжнародних організацій. Валерій Пацкан наголосив, що у полоні бойовиків перебувають не лише українські військові, а й мирні громадяни – за політичні переконання. Нагадаємо, 18 червня терористи передали українській армії тіла загиблих десантників та екіпажу зі збитого минулої суботи ІЛ-76. Останки 49 людей з території оточеного Луганського аеродрому, вивезли самі бойовики. У селищі Карлівка їх передали українській армії. Зустрівшись на мосту, обидві сторони підняли білі прапори. На яких умовах бойовики погодилися на тимчасове перемир’я та передачу тіл – невідомо.
  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську невідомі люди в камуфляжі заблокували облраду
  Наступний матеріал
  У Криму громадяни більше не зможуть отримати землю безкоштовно