Facebook / МФО Рівні можливості

День народження Надії Савченко: хто вже привітав та де святкуватимуть

У незаконно ув'язненої в Росії української льотчиці Надії Савченко сьогодні день народження

У народного депутата України та делегата Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко сьогодні день народження. Надія народилася 11 травня 1981 року в Києві. З дитинства мріяла стати льотчиком бойових літаків.

Адвокат української льотчиці Марк Фейгін сьогодні відвідає її у в'язниці. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter. Він зазначив, що всі привітання роздрукував і передасть їх Надії.

На сторінці сестри української бранки Віри Савченко вже почали з'являтися привітання для Надії. Крім того, Віра Савченко запросила всіх бажаючих на святкування дня народження Надії в Києві. Святкування відбудеться на Поштовій площі о 20:00.

Надію привітав і Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook. 

"Сердечно вітаю з Днем народження нашу Надію – символ віри у перемогу над агресором! Роблю все можливе, щоб привітати особисто українського Героя на рідній землі!" – написав Порошенко.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року Донецький суд Ростовської області РФ засудив українську льотчицю й депутата Надію Савченко до 22 років ув'язнення в колонії за звинуваченням в убивстві двох російських журналістів у зоні бойових дій на сході України й до штрафу в 30 тисяч російських рублів за перетин кордону РФ.

Попередній матеріал
Український літак "Мрія" прибув до Праги
Наступний матеріал
Сьогодні у ЄР розглянуть питання надання безвізового режиму Україні

"Хай вдавляться" – Надія Савченко заплатила Росії штраф, аби повернутися в Україну

11 травня у Надії Савченко день народження: адвокат розповів, як привітати її з ювілеєм

Савченко зробила "міні-Майдан" у СІЗО

Кулеба: Питання звільнення Савченко обговорять на засіданні чільників МЗС "нормандської четвірки"