Сьогодні минає 2 роки від трагедії на вул. Мандриківській у Дніпропетровську

  Сьогодні ж - минає рівно два роки від трагедії на вулиці Мандриківській у Дніпропетровську. Через вибух газової труби у багатоповерхівці загинули 23 людини. Ще 20 постраждали. За загиблими відслужили жалобну літургію.
  Її правили у храмі, збудованому на місці двох зруйнованих під`їздів. Прийшли колишні мешканці цього будинку, родичі та близькі загиблих.

  Нагадаємо, перед самою трагедією люди відчували запах газу, утім у міськгазі на їхні скарги не відреагували. Вибух стався о 10 й ранку. Причиною стали зношені труби. Винних у трагедії не покарали. На лаві підсудних були генеральний директор компанії "Дніпрогаз", його перший заступник і головний інженер. Усіх трьох - звільнили. До них двічі застосували закон про амністію. Щоб привернути увагу до трагедії на Мандриківській, за яку так ніхто і не відповів, по усьому місту вивісили білборди з фотографіями загиблих.

  Люди: "У виновников была професиональная обьязанность, чтобы они должны были спасти людей. Должны были ответить - они не сделали".

  Люди: "Когда на этом месте 2 года назад Президент, Гарант Конституции обещал, что будут виновные наказаны. Получается виновные не наказаны и дети лежат в могилах".

  Попередній матеріал
  Старі тарифи повертаються
  Наступний матеріал
  Відзавтра Укртелеком вводить у дію нові телефонні коди
  Теги: