5.ua

ГПУ звітує депутатам про розслідування загибелі Музичка

  Звіт Генеральної прокуратури України слухають сьогодні на засіданні Тимчасової слідчої комісії у справі загибелі Олександра Музичка. Це на останньому засіданні, яке відбулося ще 11-го квітня, анонсував депутат-позафракційник Юрій Дерев’янко.

  Як повідомив журналіст Сергій Андрушко, зараз виступає заступник генпрокурора Баганець і розповідає, що загиблий стріляв і поранив міліціянта. Свідків, які стверджували, що Музичка начебто вбили навмисно, не допитували – повідомив він.

  Раніше члени ТСК постановили не оприлюднювати прізвища правоохоронців, які проходять у справі. Водночас, на початку квітня Міністерство внутрішніх справ заявило, що під час затримання у Музичка був вилучений пістолет, який раніше вкрали у працівника ДАІ. Також у МВС наголосили, що не бачать неправомірності в діях своїх працівників.

  Нагадаємо, в ніч на 25-те березня Музичко – також відомий як Сашко Білий, координатор "Правого сектору" на Західній Україні – був убитий під час спроби затримання. Як заявили правоохоронці, Музичко сам завдав собі смертельних пострілів у серце, коли намагався чинити опір.

  Попередній матеріал
  Джемілєву заборонили в`їжджати до Криму до 2019 року
  Наступний матеріал
  Путін здешевив для росіян перельоти до Криму