5 канал

Собаки нападали на людей, але зі згоди: як у Броварвх відбувався турнір східноєвропейських вівчарок

Змагаються лише східноєвропейські вівчарки. Турнір для них проводять уперше

У Броварах під Києвом собаки нападали на людей. Щоправда, за згодою цих людей. Це відбувалося в межах турніру для східноєвропейських вівчарок. Як усе було бачив журналіст "5 каналу" Максим Волобоєв.

Греті змагатися ще зарано – собаці лише півроку. Вона прийшла познайомитися зі старшими колегами. Поки учасники налаштовуються, ці хлопці вдягають свою 20-кілограмову уніформу. Саме вони сьогодні виконуватимуть роль живих тренажерів для цих вівчарок.

Сергій Клименко, один з інструкторів, каже: ""Було в моєму досвіді, що мене прокусили. У мене була закрита тільки рука. Собака проігнорувала пропозицію руки, ударила мене в ногу. Потім почав оглядати, а у мене там така така рвана рана... Вийшов з лікарняного, ногу розробив – все, йдемо працювати далі".

Дана приїхала на змагання до Броварів з Олександрії. Вона знешкодила умовного нападника із кийком, відігнала одночасно двох хуліганів, вкусила за руку чоловіка з ножем і збила з ніг нападника з пістолетом.
Дана лише нещодавно навчилася таким вправам, але навички охоронця вона опановує дуже швидко - каже її власниця Альона Шульгіна, яка професійно займається розведенням східноєвропейських вівчарок."Вона готова продовжувати, вона любить працювати разом із господарем. Одне з важливих умінь робочої породи – взаємодіяти безпосередньо з господарем. Вони дуже орієнтовані на господаря", – каже жінка.

Змагаються лише східноєвропейські вівчарки. Турнір для них проводять уперше. Утім планують організовувати такі змагання щорічно.

"Східноєвропейська вівчарка – унікальна собака. І як друг сім'ї, і як хороший охоронець. Може бути і компаньйоном, і захисником сім'ї, як і території", – зауважує організатор турніру Валерій Яворський

Локі – єдиний учасник з чорною шерстю. Виконав усі завдання на відмінно, бо його власниця заробляє на життя дресируванням собак. Ірина Комісарова переконує: не так вже й просто дати собаці команду "фас". У реальних умовах Ірині ще жодного разу не доводилося наказувати своєму Локі на когось нападати. Тому що навіть його присутність поряд із власницею – вже змушує потенційних нападників триматися на відстані. 

Максим Волобоєв, "5 канал"

Попередній матеріал
Палили прапори США і долари: в Ірані – антиамериканські протести
Наступний матеріал
В УПЦ КП спростували фейк Московського Патріархату про заборону для Філарета та Макарія очолювати Помісну Церкву
Loading...