Смерть школяра з Краматорська напряму пов`язана зі щепленням,- Медведько

  Смерть школяра з Краматорська напряму пов`язана зі щепленням, яке йому зробили. Генеральний прокурор України Олександр Медведько оприлюднив висновок судово-медичної експертизи, до якої залучили 12 провідних фахівців Академії медичних наук.
  Вони виявили причинно-наслідковий зв`язок між щепленням від кору та краснухи та загибеллю старшокласника Антона Тищенка 13 травня цього року. За словами генпрокурора, фахівці виявили, що вакцинували школяра із шістьма серйозними порушеннями. Починаючи з того, що прищеплювали дітей навесні, коли організм ослаблений і завершуючи тим, що Антона Тищенка після щеплення направили ще й на флюорографію. Від школи до поліклініки він діставався пішки близько п`яти кілометрів. Що ж до якості індійської вакцини, яку використовували на Донеччині, то Медведько повідомив, що офіційного підтвердження щодо цього Генпрокуратура поки що не отримала.

  Нагадаємо, кримінальні справи за фактом смерті школяра проти першого заступника міністра охорони здоров`я та головного санітарного лікаря УКраїни Миколи Проданчука об`єднали. Він тепер - під підпискою про невиїзд.
  Попередній матеріал
  КС визнав невідповідним Основному закону тимчасовий регламент ВР
  Наступний матеріал
  Бюджетні гроші рятують світові біржі від подальшого падіння
  Теги:
  Loading...