ukrinform.ua

Слободян про "гучний прорив": ФСБ затримала дрібного контрабандиста з Сумщини

  Держприкордонслужба припускає, що ФСБ РФ 23 жовтня могла затримати мешканця Сумщини, 1986 року народження, який займався контрабандою

  "Ми припускаємо, що йдеться про мешканця прикордонного села Сумщини 1986 року народження, який раніше потрапляв в поле зору прикордонників як дрібний контрабандист. Він проживає з батьком. Той не знає, де знаходиться його син з 20 жовтня", – розповів прес-секретар ДПСУ Олег Слободян, повідомляє "Укрінформ".

  Водночас Слободян зауважив, що офіційно зазначений чоловік кордон не перетинав і ніякої стрілянини зафіксовано не було. Російська сторона ніякої детальної інформації про обставини затримання не надає. Зі свого боку, ДПСУ ініціювала провести прикордонно-представницьку зустріч, але російська сторона  не відреагувала на пропозицію. І тому, сказав Слободян, "прізвище затриманого ДПСУ не називає, поки особисто не переконається, що це саме та людина, а зробити це можна під час прикордонно-представницької зустрічі".

  Нагадаємо, 23 жовтня низка росЗМІ повідомила про затримання українця нібито під час незаконного перетину кордону. Тоді ж він, за даними російської ФСБ, відкрив стрілянину.

  Попередній матеріал
  Коханівський видає себе за ОУНівця – командир ЗСУ
  Наступний матеріал
  Фільм "93: бій за Україну" - режисер розповіла про зйомки військового кіно
  Loading...

  У ДПСУ прокоментували заяви ФСБ РФ щодо "стрілянини на кордоні"

  "Німе" відео ФСБ РФ з українськими прикордонниками – у ДПСУ відреагували

  "Зникнення" українських прикордонників на Сумщині: Слободян розповів, де і коли відбудуться переговори з російською стороною

  Тимошенко стала третім нардепом, що отримав протокол про незаконний перетин кордону

  Слободян прокоментував фейк росЗМІ про "бій неподалік кордону України"

  Посадові оклади військовослужбовців збільшаться у 4,5 рази – Слободян