Скульптор зі Львова виготовив з пластиліну футболістів та чиновників Євро-2012

  На одному стадіоні - близько 80-ти футболістів, відомих українців та чиновників Євро-2012. Усіх -виліпив із пластиліну лікар-хірург та скульптор Богдан Білінчук. Наразі - пластилінові фігурки у гротескному стилі тішать око лише авторові та його друзям. На влаштування виставки скульптору - бракує коштів.

  Композицію, яка займає півкімнати - скульпторові доводиться ховати від сонячного проміння. Тепло може за лічені хвилини знищити майже річну працю скульптора. Сто кілограмів пластиліну, на який витрачав левову частку зарплати - вистачило на майже сотню портретних фігурок найвідоміших українців. Автор каже - намагався передати характерні для персонажів рухи та манери поведінки.

  Образи та типові для своїх героїв рухи скульптор шукав в інтернеті. Каже, найважче було зліпити обличчя Андрія Шевченка, двічі доводилося переробляти. Проте й зараз - Богдан Білінчук незадоволений результатом.

  Богдан Білінчук, хірург-скульптор: "Прийдеться його ще переробити він на лиці гладенький і нема для нього щось характерного, а інші мають там якусь зачіску, вуса, якісь бороду чи худорляве лице, тоді легше ліпити".

  Мрія хірурга-скульптора - виставити свою композицію біля якогось зі стадіонів. Але щоби втілити її у більш тривкому матеріалі - бракує коштів. Скульптор каже - якби знайшовся меценат, йому б обов`язково підшукав чільне місце у композиції.

  Богдан Білінчук, хірург-скульптор: "Якби воно було в матеріалі в бронзі в граніті в мраморі це було би цікаво для людей, для уболівальників футболу бо вони розбираються і знають кожного в лице тим більше що тут є портретна схожість кожного тренера, футболіста відомого в Європі, світі".

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Антитерористичні навчання спецпризначенців із СНД відбулися у Киргизстані
  Наступний матеріал
  Теракт на півдні Іраку: 16 людей загинуло
  Теги: