5.ua

Скаргу на вирок Павліченкам Феміда продовжить розглядати 23 січня [відео]

  Касаційну скаргу на вирок Дмитру та Сергію Павліченкам Феміда продовжить розглядати 23 січня.

  Так вирішили на засіданні Вищого спецсуду, задовольнивши клопотання Павліченка-старшого. Який просив час на ознайомлення з аудіозаписами попередніх судовИх засідань. Однак прокурор і колегія суддів заявили про існування заяви Павліченка про те, що він не потребує ознайомлення з матеріалами справи. Під час сьогоднішнього зібрання захисник підсудних клопотав про відвід складу суду, а також прокурора - через те, що він не знайомий з матеріалами справи. Однак клопотання адвоката Феміда відхилила.

  Павліченки намагаються оскаржити рішення Апеляційного суду і вирок Голосіївського райсуду. Нагадаємо, торік у жовтні Феміда засудила Дмитра Павліченка до довічного ув'язнення, а Сергій Павліченко отримав 13 років. Обох суд вважає винними у вбивстві судді столичного Шевченківського райсуду Сергія Зубкова. Апеляційна Феміда Києва вирок лишила чинним.

  Тим часом, підтримати батька та сина Павліченків до Вищого спецсуду прийшли понад сто активістів, серед яких їхні друзі та футбольні фанати. Із собою вони принесли поминальні вінки - як символ того, що судова влада в Україні похована.

  Попередній матеріал
  ЦВК офіційно визнала Пилипишина переможцем на виборах до парламенту в 223-му київському окрузі
  Наступний матеріал
  Безстрокову акцію протесту біля представництва ЄС влаштували євромайданівці [відео]
  Теги:
  Loading...