censor.net.ua

Сім'ям загиблих військових підвищили мінімальну пенсію

  Від 1 січня 2015 року набуває чинності Закон "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімального розміру пенсії членам сімей військовослужбовців у разі втрати годувальника) (№4402).

  Даний закон Рада ухвалила 20 червня 2014 року, пише "УНІАН".

  Документом вносяться зміни до статті 37 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", згідно з якими пенсії у випадку втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим законом, не можуть бути нижче двох визначених законом розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

  Крім того, особи, яким раніше була призначена пенсія у випадку втрати годувальника відповідно до Закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", мають право на перерахунок пенсії з урахуванням положень цього закону.

  Якщо внаслідок перерахунку розмір пенсії або виплачуваної її частини зменшується, пенсія виплачується у раніше встановленому розмірі.

  Попередній матеріал
  СБУ перехопила телефонну розмову бойовиків про військову підтримку від Медведєва
  Наступний матеріал
  Рада доручила НКРЕ у першому кварталі 2015 року підняти ціни на газ

  На Тернопільщині поховали загиблого нацгвардійця

  На Волині прощались із загиблими бійцями загону "Світязь"

  В Херсоні встановили меморіальну дошку загиблому в АТО лікарю-хірургу

  На Львівщині попрощались із загиблими на Донбасі воїнами ЗСУ