фото АПУ

Шимків назвав ТОП-5 найбільш динамічних реформ за версією українців

  Відповідний моніторинг провела Kantar TNS Ukraine на замовлення офісу підтримки Нацради реформ

  У вівторок, 20 грудня, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків і заступник генерального директора Kantar TNS Ukraine Світлана Винославська презентували результати першого року моніторингу сприйняття прогресу реформ. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  "Суть моніторингу проста: отримати оперативний щомісячний зріз сприйняття населенням прогресу реформ у динаміці", - повідомив Шимків про мету презентації.

  За його словами, проводилось опитування за загальними показниками: довіра до інституцій, ефективність їх роботи, прогрес реформ, і глибша оцінка двох-трьох реформ щомісяця задля більш детального виявлення закономірностей та особливостей прогресу чи його зупинки.

  Як стало відомо, до п’ятірки найбільш динамічних реформ за показником сприйняття люди віднесли: реформу системи національної безпеки та оборони, програму просування інтересів України в світі, реформу державних закупівель, реформу правоохоронної системи та децентралізацію.

  "Ми бачимо очевидний прогрес у сприйнятті тих реформ, де є висока результативність дій влади. Наприклад, завдяки електронній системі ProZorro вдалось вивільнити понад 8 млрд грн. Це кошти, які можуть бути використані заради інших потреб держави, або інвестовані", – додав Дмитро Шимків.

  Крім того, секретар Національної ради реформ наголосив, що завдяки впровадженню децентралізації на кінець року очікується створення понад 350 об’єднаних територіальних громад, що також вказує на ефективність проведенні відповідної реформи.

  Як повідомлялося, 19 грудня Україна та ЄС підписали угоду про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління.

  Дивіться також: Зубко оголошує результати реформ децентралізації та енергоефективності у 2016 році - відео

  Попередній матеріал
  США розширили санкції проти держави-агресора
  Наступний матеріал
  В Одесі анонім повідомив про "мінування" суду: довелося евакуювати майже 200 людей
  Loading...

  Україна та ЄС підписали угоду про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління

  Зубко оголошує результати реформ децентралізації та енергоефективності у 2016 році – відео